Viljandi kaupluse laomees-klienditeenindaja
Tööpakkumise number #834240

Bauhof Group AS
Viljandimaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • kauba vastuvõtmine ja kontroll;

  • kauba paigutamine ja ladustamine;

  • kauba komplekteerimine ja väljastamine - klientide teenindamine väljastuspunktis.

Ootused kandidaadile

  • oled korrektne ja kohusetundlik;

  • Sul on hea füüsiline vorm (töös tuleb ette raskete kaupade liigutamist);

  • omad varasemat laotöö kogemust;

  • omad tõstuki juhtimise kogemust (ettevõte toetab väljaõpet/ koolitust).

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;

  • tööalast väljaõpet ja koolitusi;

  • arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;

  • mitmeid omatöötaja soodustusi, muuhulgas sportimise toetust;

  • tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Võtame ühendust valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#834240

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2023
Viljandi kaupluse laomees-klienditeenindaja Viljandi kaupluse laomees-klienditeenindaja

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
19 tundi tagasi
MÜÜJA - KONSULTANT (UKU KESKUS KIKA KAUPLUSESSE) KIKA EE OÜ
UUS
MÜÜJA - KONSULTANT (UKU KESKUS KIKA KAUPLUSESSE) KIKA EE OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
VIP 1 UUS
2 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA UKU KESKUSE TAKKO (TÄHTAJALINE LEPING) TAKKO FASHION
1 UUS
2 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA UKU KESKUSE TAKKO (TÄHTAJALINE LEPING) TAKKO FASHION • Viljandimaa
Viljandimaa
2 näd. tagasi
ADMINISTRAATOR Grand Hotel Viljandi OÜ
900 - 1200 €/kuus
ADMINISTRAATOR Grand Hotel Viljandi OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
KÖÖGITÖÖLINE SA Viljandi Haigla
KÖÖGITÖÖLINE SA Viljandi Haigla • Viljandimaa
Viljandimaa
nädal tagasi
TEENINDAJA (VILJANDI) OG Elektra AS
Alates 875 €/kuus
TEENINDAJA (VILJANDI) OG Elektra AS • Viljandimaa
Viljandimaa
Vaatan kõiki