Viljandi kaupluse klienditeenindaja
Bauhof Group AS Tööpakkumine aegub 3 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:
- klientide nõustamine ja teenindamine;
- uue kauba väljapanek müügisaali.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled:
- kiire ja täpne,
- rõõmsameelne ja hea suhtlemisoskusega,
- räägid suhtlustasandil eesti keelt.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- mitmeid omatöötaja soodustusi, muuhulgas sportimise toetust,

- sõbralikku ja professionaalset meeskonda,
- tööalast väljaõpet ja koolitusi,
- arengu- ja karjäärivõimalusi,
- konkurentsivõimelist töötasu,
- tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#670435

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

Bauhof Group AS

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem