Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54539

Viisa-administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Viisataotlusprotsesside koordineerimine Eestis
  • Viisataotluste vastu võtmine, kontrollimine ning klientide konsulteerimine
  • Viisataotluste edastamine Kandada Saatkonnale Varssavis
  • Viisade väljastamine klientidele ja viisataotluste mitterahuldamisest teavitamine klientidele

Ootused kandidaadile

  • Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt kõnes ja kirjas ning vene keelt suhtlustasandil, kasuks tuleb prantsuse keele oskus
  • Oled väga korrektne, taktitundeline ja rõõmsameelne suhtleja, kes oma töös lähtub kõrgetest klienditeeninduse standarditest
  • Sinu jaoks oleks huvitav väljakutse töötada erinevatest riikidest pärit inimestega ning kohtled kõiki inimesi võrdselt
  • Oled orienteeritud meeskonnatööle ning oskad hoida konfidentiaalsust

  • Võimalust arendada ennast rahvusvahelises töökeskkonnas ning saada hindamatu kogemus saatkonnatöös
  • Väljaõpet ning osalise tööajaga tööd (esmaspäeval ja reedel kell 8.30-17.00 ning kolmapäeval kell 13.15-17.00)
  • Brutopalka 5500 – 6000 EEK/kuus.

Lisainfo

Kandideerimisel palume lisada ka motivatsioonikiri, miks Te arvate ennast sellele ametikohale sobivat.

Tööpakkumise number
#54539