Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673855

Viimsi Black Rose Pubi teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide sõbralik, kiire ja täpne teenindamine (lauateenindus)

  • oma töökoha korrashoid

  • töö kassaga (Compucash)

Ootused kandidaadile

  • Nõutav eelnev töökogemus A'la Carte teenindajana

  • Kliendisõbralikkus, hea suhtlemisoskus ning kohusetunne

  • Hea pingetaluvus ja meeskonnatöö oskus

  • Vanus 18+

  • Nõutav eesti keele oskus

  • Inglise keele oskus suhtlustasandil

  • Kasuks tuleb soome ja/või vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat tulemuspalka
  • Täistööaega või ka osalist tööaega nädalavahetustel
  • Võimalust kohe asuda tööle sõbralikus ning toetavas meeskonnas
  • Tasuta sportimis võimalusi ja saunamõnude nautimist
  • Palju muid väga häid firmasiseseid soodustusi (Viimsi Kino, Ilu- ja Tervisekeskus, Atlantis H2O Aquapark, Black Rose Pub, Grand Rose SPA, Meresuu SPA)

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust ja kutsume vestlusele

Tööpakkumise number
#673855

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

Tallinn Viimsi SPA on spaa- ja hotellikompleks Viimsi poolsaarel, Tallinna kesklinnast 15 minutise autosõidu kaugusel. Hotellis on 112 kaasaegselt sisustatud numbrituba, ilu- ja tervisekeskus, lastekeskus, spaa- ja saunakeskus peredele, SPA18+ ainult täiskasvanutele ning spordikeskus.

Vaata rohkem