Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53816

Viimistluse töödejuhataja Tallinn/Viimsi/Jüri

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on uutele korteriomanikele siseviimistluse küsimustes nõu anda, objektil ehitusmeeste tööd jälgida, soovitusi jagada!

Ootused kandidaadile

* eesti keele oskus kõnes ja kirjas
* soovituslikult vene keele oskus suhtlustasandil
* viimistlusmaterjalide tundmine
* ehitusalase seadusandluse tundmine
* eelnev erialane töökogemus või ehituserialane haridus

Ettevõte pakub

* Meeldivat töökeskkonda
* Palju suhtlemisvõimalust
* Loovuse rakendamise võimalust
* Head palganumbrit

Tööpakkumise number
#53816