Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123591

Viimistleja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Keskkonnasäästlike vesialusel värvidega puitdetailide värvimine püstoliga.

Ootused kandidaadile

Suruõhuga töötava värvipüstoli kasutamise kogemus.
Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus puidutööstuses.

Ettevõte pakub

head väljaõpet
sõbralikku ja professionaalset meeskonda
põhipalka + lisatasu

Lisainfo

Töökoht: Tähe 116, Tartu - AS Lasita Aken tootmises
Lisainfo saamiseks helista tel. 6565405

Tööpakkumise number
#123591

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 9000 - 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
13. september 2007

Alustades juba 1989 a. võib Lasita Aken AS pidada üheks vanimaks tööstuslikult puitakende tootmisega tegelevaks ettevõtteks Eestis. Järjepidev areng on lisanud kogemusi, misläbi on loodud kõrgekvaliteediline toode nõudlikule maitsele.

Vaata rohkem

Viimistleja