Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638838

Vihmaveesüsteemide paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda vihmaveesüsteemide paigaldajaid. Kandideerida võib koos paarimehega.
Tööks on igapäevaselt vihmaveesüsteemide ja katuseturvatoodete paigaldus.
Vihmaveerennid toodetakse kohapeal spetsiaalse mobiilse valtsimismasinaga. Töid teostatakse enamasti redeli või erinevate korvtõstukite pealt. Objektid asuvad üle Eesti, enamasti Harjumaal, tööpäeva algus Punane 38, Tallinn.

Ootused kandidaadile

Omad eelnevat pleki- või ehitustöö kogemus.
Kohusetundlikkus
Täpsus
Hea füüsiline vorm
Pingetaluvus
Juhiloa olemasolu B kategooria
Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Võimalust töötada mobiilse vihmaveerenni paigaldajana
Nooruslikku, sõbralikku ja toetavat meeskonda
Korralikke tööriideid ja töövahendeid
Rutiinivaba tööd
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#638838

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. märts 2020
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2020

Vihmaveerennid OÜ valmistab liideteta vihmaveerenne pikkusega kuni 30 meetrit. Kõik rennid toodetakse kliendi objektil spetsiaalse valtsimismasinaga kvaliteetsetest materjalidest. Liitevabu vihmaveesüsteeme toodame nii ümarat kui kandilist profiili.

Meie professionaalse meeskonna paigaldatud rennid toimivad kogu hoone kasutusaja vältel. Töid teostame üle Eesti.

Hinnapakkumise koostame iga hoone kohta eraldi, peale objektiga tutvumist.

Vaata rohkem