Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520307

Vihikute tootmisliini operaator (Tallinn)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö vihikutootmisseadmetel (giljotiinid, tootmisliinid);
  • liinide seadistamine ning käitamine;

Ootused kandidaadile

  • valmisolek töötada kolmes vahetuses, E-R
(06:30-15:00, 15:00-23:00, 22:00-06:30)
  • varasem töökogemus tootmisettevõttes;
  • kasuks tuleb tehniline haridus;

Ettevõte pakub

  • kindlat ja arenguvõimalustega töökohta;
  • väljaõpet;
  • motiveerivat palgasüsteemi;
  • häid töötingimusi;

Lisainfo

  • töökoht asub Peterburi teel, Tallinnas;

Tööpakkumise number
#520307

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5.16 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. märts 2018
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem