Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342240

Vihikuliin, voltija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Duplo System 5000 ja voltimine

Ootused kandidaadile

Kogemus trükikojas

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#342240

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
12. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Actual Print OÜ asub Tabasalus, 13 km Tallinna kesklinnast, ettevõttel on uus büroo-tootmishoone ja kaasaegsed seadmed. Tegevusalaks on trükiste ning reklaammaterjalide tootmine ja müük. Tootevalikusse kuuluvad trükised, kleepreklaam, arvutikujundus jne.

Vaata rohkem