2023-08-23 14:48:55

Laotöötaja Laki tänava osakonda

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • renditavate seadmete ja tööriistade komplekteerimine, väljastamine, vastuvõtmine ja puhastamine;
  • seadmete ja tööriistade korrektne ja ohutu ladustamine;
  • lihtsamate hooldus- ja remonditööde teostamine;
  • tööd tõstukiga;
  • klientide teenindamine ja seadmete kasutamise instrueerimine.

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui

  • Sul on varasem laotöö ning klientide teenindamise kogemus;
  • Sul on tõstukijuhi load ja varasem kogemus tõstukiga töötamisel;
  • Sa oled hea suhtlemisoskusega, oma töös kohusetundlik, täpne ja aus;
  • oled heas füüsilises vormis;
  • oled vajadusel valmis töötama ka välitingimustes;
  • Sa valdad eesti keelt heal suhtlemistasandil.

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes, igakülgset tuge töösse sisseelamisel ja õigete töövõtete omandamisel, tagame kaasaegsed töövahendid ja töötingimused, varustame Sind tööriiete ja isikukaitsevahenditega, tagame Sulle hea töö eest väärilise tasu, pakume terviskindlustust ja muid hüvesid erinevat perekondlike sündmuste puhul.

Tööaeg on graafiku alusel E-R 8:00-17:00 või 7.30-16.30 ja L 9-14

Töökoht asub Tallinnas, Laki tn 11d.

Külasta Ramirendi karjäärilehte siit: http://tulemeile.ramirent.ee