2023-08-23 14:48:55

SMT-operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda:

SMT-LIINI OPERAATORIT

Usaldame Sulle SMT-pindladumisliini töö teostamise ja toodete kvaliteedi tagamise vastavalt kvaliteedinõuetele, heaperemeheliku komponentide ja materjalide kasutamise ning tootmisega seatud eesmärkide täitmise. Töö on sobilik nii meeste- kui naisterahvastele.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • Hea tehniline taiplikkus ja hea arvuti kasutamise oskus
  • Kohusetundlikkus, kiire õppimisvõime, positiivne ellusuhtumine
  • Võimalus käia tööl kolmes vahetuses:

      06:00 - 14.30; 14:30 - 23:00; 22:00 - 06:00

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud vallas

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

* Vajalikku väljaõpet kohapeal
* Eneseteostus- ja arenemisvõimalust suures rahusvahelises ettevõttes
* Mõnusat sportimist ja lõõgastumist Tevise Paradiisis, Tervise Spa’s või Siris Gym`is
* Ettevõtte ühisüritusi ja toetust erinevatele spordi- ja kultuuriüritustele