2023-08-23 14:48:55

Intervjueerija

CVKeskus.ee klient
688 - 840 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Telefoniküsitleja viib läbi intervjuusid eesti ning vene keeles. Töö sobib ka õpilastele alates 15-aastat, pensionäridele ja teise töö kõrvalt lisatööks. Hea võimalus kõigile, kel pealehakkamist, teotahet ja püsivust!

Ootused kandidaadile

Otsime oma rõõmsameelsesse kollektiivi telefoniküsitluste läbiviijaid. Töö on sobiv, kui armastad suhelda, oled rõõmsameelse ja optimistliku ellusuhtumisega ning hea tehnilise taibuga. Pakume omalt poolt paindlikku tööaega, huvitavaid küsitlusprojekte ning toetavat meeskonda. Igakuine töötasu sõltub tehtud küsitlustest ehk sissetulekut saad ise suurel määral mõjutada.

Eriti hindame seda, kui oled varasemalt samalaadset tööd teinud või omad kogemust teenindussektorist. Oluline on vene keelne oskus suhtlustasandil.

tööd kasvavas rahvusvahelises ettevõttes; paindlikku tööaega; võimalust töötada ka täistööajaga; tööks vajalikku koolitust.

Kui tundsid end ära või tekkisid täiendavad küsimused, siis võta meiega ühendust!