2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonnaga liituma TAMEC PROFIRIIDED Tallinna Peterburi tee kauplusesse KLIENDITEENINDAJAT, kes armastab aktiivset müüki ja suhtlemist klientidega. Tööülesandeks on klientide teenindamine, nõustamine ja müük jaekaupluses, kaupade vastuvõtt ja väljapanek, kaupluse korrashoiu tagamine.

Ootused kandidaadile

Oled õige kandidaat, kui Sa:
• tunned rõõmu klientidega suhtlemisest ja oskad neid ka kuulata;
• oled orienteeritud tulemusele;
• omad eelnevat töökogemust klienditeenidajana või müügivaldkonnas;
• tunned arvutit;
• oled algatus- ja õppimisvõimeline;

Eeliseks on:
• Kogemus töö- või spordirõivaste müügil;
• Kogemus tööriistade või isikukaitsevahendite müügil;
• vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume:
• põhipalka ja tulemustasu vastavalt müügitulemustele;
• soodustusi oma toodetele;
• Sport-ID
• tööaeg E-R 8-18, L 10-15

Palun saada oma CV, palgasoov ja kaaskiri cv(at)tamectrade.ee. Lisainfo telefonil 5094389 või www.profiriided.ee