2023-08-23 14:48:55

Pakiautomaatide logistik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • pakiautomaadi võrgustiku logistika planeerimine, operatiivjuhtimine
  • kuluefektiivne marsruutide koostamine ja muutmine pakiautomaadi võrgustiku kvaliteetseks teenindamiseks;
  • kauba sorteerimiskeskusest õigeaegselt väljumise tagamine;
  • veovahendite ületäituvuse korral kuluefektiivne lahenduste otsimine ja kooskõlastamine jaotuslogistika juhiga;
  • pakiautomaadi võrgustiku transpordikulude eelarvestamine ning kulu- ja mahuprognooside koostamine;

Ootused kandidaadile

  • oled varasemalt töötanud logistikavaldkonnas ning Sul on erialane haridus logistikavaldkonnas;
  • räägid väga heal tasemel eesti keelt, inglise ja vene keelt suhtlustasandil;
  • oled hea suhtleja;
  • sul on kõrge pingetaluvus, hea organiseerimisvõime;
  • leiad kiireid lahendusi koostöös meeskonnaga;

  • usaldame Sinu kätesse moodsad töövahendid ja olulise ameti.
  • pakume Sulle konkurentsivõimelist töötasu, võimalust töötada kogenud meeskonnaga, ettevõtte soodustusi, ühisüritusi ja erinevaid sportimisvõimalusi.