2023-08-23 14:48:55

Kliendihaldur

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • Suhtled klientidega - vastad pöördumistele, koostad pakkumisi jms
  • Jälgid hankeid ja valmistad ette hankedokumente
  • Toetad distantsilt müügiesindajaid
  • Analüüsid müügitulemusi
  • Vajadusel haldad tellimusi ning kontorisse saadetavaid pakke

Ootused kandidaadile

Sinult ootame head eesti, inglise ja vene keele valdamist, sõbrasuhet arvutitega ning head probleemide lahendamise oskust. Otsime enda sekka inimest, kel on suurepärane suhtlemisoskus, analüütiline mõtlemine ja arusaam heast meeskonnatööst. Varasem kogemus kliendihaldurina tuleb igati kasuks!

Omaltpoolt pakume Sulle väljaõpet kogenud kolleegide ning toetava ja arengule suunatud juhtkonna kõrval. Sul on võimalus osaliselt kodust tööd teha ning kindlasti ei hoia me tagasi ka Sinu ettevõttesisest arengut. Oleme arvamusel, et kliente suudavad aidata ja suunata ainult õnnelikud ja motiveeritud inimesed. Seetõttu pingutame väga, et pakkuda oma meeskonnale keskkonda, kus kõik tunneksid kolleegide tuge, saaksid areneda ja tunda rõõmu saavutuste üle.