2023-08-23 14:48:55

Müügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame uueks tiimiliikmeks MÜÜGITALENTI, kelle tähtsaimaks missiooniks on olla kliendisuhete looja, hoidja ja kaitsja ning olulisimaks väljakutseks kasvatada edasi kliendibaasi.

Usaldame Sulle:

  • müügitegevuste planeerimise, arendamise ja korraldamise
  • olemasolevate kliendisuhete haldamise ja uute loomise
  • müügi- ja kasumieesmärkide täitmise
  • aktiivse kliendibaasi laiendamise enamasti Eesti turul
  • hinnapakkumiste ja tellimuskinnituste koostamise
  • töö kliendibaasiga ja majandustarkvaraga
  • osalemise turundustegevuses

Ootused kandidaadile

Sobid meile kui:

  • Oled väga hea suhtleja ja müük paneb su silmad särama
  • Oled positiivse ellusuhtumisega – kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab
  • Oled iseseisev, initsiatiivikas, tulemustele ja kliendile orienteeritud
  • Oled avatud, julge ja aktiivne tegutseja
  • Oled sõbralik ja usaldusväärne meeskonnamängija
  • Sul on hea pingetaluvus ja oled paindlik
  • Sul on tahe ja soov areneda koos ettevõttega

Oled edukas kandidaat kui:

  • Varasem kogemus metalliettevõttes
  • Valdad eesti, vene ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • Sul on heal tasemel arvutikasutamise oskus ja B-kat juhtimisõigus
  • Sul on edukas juhtimiskogemus müügi- ja teenindusvaldkonnas
  • Sul on vähemalt keskharidus
  • Omad analüütilist mõtlemist ja planeerimisoskust

Kasuks tuleb:

  • Kõrg- või eriharidus

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle:

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Kaasaegset töökeskkonda Mustamäel
  • Toetavat meeskonda
  • Spordi- ja tervisekompensatsiooni
  • Ametiautot või isikliku auto kompensatsiooni

Tööpakkumine on kehtiv sobiva töötaja leidmiseni.

Eelisjärjekorras vaatame läbi koos motivatsioonikirjaga saabunud CV-d