Veod SWE, FI, Taani, DE suundadel/ Перевозки в SWE, FI, DK, DE

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Terminalide vahelised veod. Kõik pausid terminalis.
1. Rahvusvahelised kaubaveod Malmö-Oslo liinil,
Väljumised 2/3 korda nädalas, 45h puhkust tehakse Göteboris baasil, kus kõik eluks vajalik on olemas.
2. Göteborg - Vantaa - Göteborg, 2 -3 väljumist nädalas Göteborist,.
3. Tsehhi-Soome liini töö. FTL edasi-tagasi. Hetkel saadaval
4. DE-Taani liinitöö, Köln-Taani või Rootsi ja tagasi.  Hetkel saadaval

Работа на маршрутах Мальмо /Осло и Гетеборг/ Вантаа, Кельн- Дания, Швеция., Пасков (Чехия)-Финляндия. В наличии.
Работа терминальная.

Терминал оборудован кухней и душем.

Так же есть завтраки и ужины на паромах.

Ootused kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 2 aastat
inglise keel - soovituslik B1 - keskmine A2 - vähene
Juhtimisõigus CE kategooria
Autojuhitunnistus ning chip-kaart, ADR

Водительские права CE категория
Чип и сертификат водителя.
Желательно АДР.
Опыт работы от 2 лет.
Отсутствие проблем м алкоголем.
Профессиональное отношение к работе и технике.

Lisainfo: 53735809, 56621422

Дополнительная информация по тел: 53735809, 56621422

Ettevõte pakub

Stabiilset sissetulekut, meeldivat kollektiivi.

Konkurentsivõimelist töötasu.

Стабильную работу, конкурентную зарплату, сплоченный коллектив.