2023-08-23 14:48:55

Assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

ASSISTENT
- kes on nutikas, korrektne, iseseisva mõtlemisega ja positiivse suhtumisega abimees kogu meeskonnale jooksvates küsimustes
- kes on hea suhtleja ning suudab ennast korrektselt ja meeldivalt väljendada nii kõnes kui kirjas
- kes omab eelteadmisi raamatupidamisest ning saab hakkama lihtsamate toimingutega (nt arvete koostamine)
- kes on sõber arvutiga ning suudab peale väljaõpet teha tööd erinevate andmebaasidega
- kes ei karda uusi väljakutseid ja “raamist välja” mõtlemist ning naudib mitmekülgset tööd ja teiste abistamist.

Ootused kandidaadile

Kui tunned selles üleskutses ära paljuski iseennast, siis võta palun ühendust ja ära muretse, kui mõni oskus vajaks veel lihvimist- piisab vaid heast tahtest ja koos saame liigutada mägesid!

Ettevõte pakub

Kes meie oleme?
- me osutame ja arendame töötervishoiuteenust, mis on senisest inimese- ja tööandjasõbralikum
- me kõik hoolime inimestest, kellega töötame
- me kasutame ja arendame uudseid digilahendusi
- me oleme uuenduslikud, tõhusad ja sõbralikud.
Ettevõte on noor, aga tegijate valdkonnakogemus on pikk! Pakume põnevat tööd, head palka, inspireerivat ja arendavat keskkonda, toredaid kolleege!