2023-08-23 14:48:55

KOHE mehhatroonikud SAKSAMAALE (ka juunior tase)

CVKeskus.ee klient
2500 - 3500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

JUUNIOR MEHHATROONIK - kas Te soovite liituda maailmatasemel tööstuse hooldus meeskonnaga SAKSAMAAL? Kas soovite alustada oma inseneri praktilist karjääri tööstuste automatiseerimises? Otsite väljakutseid, soovite õppida, areneda, saavutada?
Siin on pakkumine Teile - JOT Saksamaa üksusse mehhatrooniku ametikohale, kelle tööülesanneteks on tootmis liinide, masinate ja test seadmete häälestamine/seadistamine; seadmete, masinate korralise hoolduse teostamine; erakorraline masinate remont jne.
TÖÖKOHALE SOBIVAD, HEA TEHNIKA TAIBUGA, VASTAVA ERIALA KOOLI JUST LÄBINUD, VÄIKESE TÖÖKOGEMUSEGA ALUSTAJAD.

Ootused kandidaadile

Nõudmised:
• Mehhatroonika ja/või mehaanika ja/või automaatika haridus
• Töökogemus masinate, seadmete, liinide hooldusest
• INGLISE ja eesti keele oskused
• IT ja vajalike tarkvarade kasutusoskused
• Innovatiivsus, iseseisvus, väga hea tehniline taip, hea suhtlus oskus
* NB! VAJALIK EU KODAKONDSUS!
Kasuks tuleb:
• töökogemused mehhatroonikuna, hooldustehnikuna või hooldusinsenerina

Ettevõte pakub

Pakume:
• Võimalust töötada rahvusvahelises keskkonnas ja areneda innovatiivses ettevõttes.
• Sobivusel pikaajalist töösuhet, karjääri maailma tasemel automatiseerimise firmas
• Vastavalt seadustele komandeeringu tasusid, tasuta elamist, töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele

Lisainfo

NB! VAJALIK EU KODAKONDSUS!
Vaata lisa ja kandideeri kohe - http://bit.ly/2EV1cjv
Barona Eesti teised tööpakkumised - https://careers.barona.ee/open-positions