2023-08-23 14:48:55

Keevitaja- koostaja/ Cварщик-сборщик

CVKeskus.ee klient
Alates 10 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemiaega pakume tööd kogemustega keevitajale:
- kelle tööülesandeks on erinevate metallist detailide keevitamine (MIG/MAG keevitus)
- tööde teostamine vastavalt projektdokumentatsioonile ja tootmisjuhilt saadud juhistele ning ülesannetele
- tööohutusnõuete, tööriistade ning tööpiirkonna korrashoiu jälgimine

Сборка и сварка стальных конструкций в соответствии с чертежами.
При необходимости рихтовка или другие простые слесарные работы.
Корректное заполнение контрольных листов.
Содержание в порядке рабочего места и оборудования.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- erialane haridus või töökogemus sarnasel ametikohal (hiljutine vähemalt 3 aastat)
- teadmised metallide töötlemisest
- väga hea jooniste ja dokumentatsiooni lugemisoskus
- oskus kvaliteetselt keevitada ja kasutada mõõteriistu
- loogiline mõtlemine ja tehniline taiplikkus
- füüsiline vastupidavus, pingetaluvus, hea kuulmine ja nägemine
- täpsus,kohusetundlikkus, initsatiivikus ja korrektsus
- valmidus õppida ja omandada uusi oskusi

Профессиональное обучение и сертификат сварщика.
Опыт работы MIG/MAG сварки стальных конструкций.
Умение работать со сварочными чертежами и измерительными инструментами.
Точность, корректность, дисциплина и ответственность.

В работе пригодится:
Различные навыки слесарных работ в производстве металлоконструкций (сверловка, резка и гибка).

- konkurentsivõimelist ja tööle väärilist tasu (tasustamist nii aja- kui tükitöö alusel)
- arenemisvõimalusi, täiendav väljaõpe kohapeal
- kaasaegseid töötingimusi ja uut tehnikat
- võimalust asjalike ideede rakendamiseks
- pikaajalist stabiilset töösuhet
- head töökeskkonda ja toetavat meeskonda
- töökoht asub Tallinnas
NB! Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust!

Ответственную и интересную работу в международном предприятии
Долгосрочные и стабильные рабочие отношения
Заработную плату по договорённости
Хорошие рабочие и бытовые условия
При надобности дополнительное обучение
Дружественный коллектив
Рабочую одежду
Поддержку для увлекающихся спортом