2023-08-23 14:48:55

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Teollisuushuolto Nurminen Oy on aastal 2009 asutatud tööstusseadmete hoolduse ja müügiga tegelev ettevõte. Tegeleme tõstukite, metallitöötlusseadmete ja keevitusseadmetega. Ettevõttel on S1 rühma elektritööde teostamise õigus.
Pakume tööd
HOOLDUSTEHNIKULE
kelle ülesandeks on meie klientide tõstukite ja tootmisseadmete hooldus. Objektid asuvad peamiselt Satakunna ja Varsinais-Suomi piirkonnas.

- Tõstukite ja metallitöötlusseadmete hooldus ja kontroll
- Mehaanilised ja elektrilised remonditööd
- Uute seadmete paigaldamine

Ootused kandidaadile

- Soome või Inglise keele oskus on vajalik
- Elektriku või muud sobivat väljaõpet
- Iseseisvust ja paindlikkust
- Töötahet ja positiivset ellusuhtumist
- Usaldusväärsust ja hoolikust

Pakume mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd professionaalses ja arenevas ettevõttes, võimalust õppida ja areneda töö käigus.
Töökoht täidetakse kohe sobiva kandidaadi leidmisel, tegutse kiiresti! Varasem töökogemus ei ole tingimata oluline. Vajadusel võime pakkuda koolitust, võimalik on näiteks õppeleping.