2023-08-23 14:48:55

Müügi- ja turunduse assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd kohusetundlikule, positiivsele ning kogemustega müügi- ja turundusassistendile, kelle töö sisuks on:
• ettevõtte müügitöö assisteerimine (B2B ja B2C);
• kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
• sortimendi ja kampaaniatoodete andmebaaside korrastamine;
müügianalüüside tegemine, laoseisude jälgimine ning müügipakkumiste ja -
tellimuste vormistamine;
• arvete ja saatelehtede vormistamine;
• kodulehe ja FB konto haldamine;
• turundus- ning reklaamikampaaniate assisteerimine.

Ootused kandidaadile

Heal kandidaadil on see õige suhtumine, et töö ei ole lihtsalt koht kus olla, vaid teha iga päeva midagi erilist.

Lisaks soovime, et Sul on:
• väga hea arvuti kasutamise oskus (peamiselt Excel, Word, Directo), kasuks
tuleb erinevate laoprogrammide tundmine;
• eelnev müügi- ja turundusalane töökogemus;
• väga hea eesti- ja vene keele ning hea inglise keele oskus;
• initsiatiivikus ja algatusvõime;
• täpsus ja kohusetundlikkus;
• oskus oma aega planeerida.

Ettevõte pakub

• palka 800 EUR neto ja motiveerivat lisatasu;
• väga palju huvitavat tööd;
• lahedaid töökaaslaseid ja kliente;
• võimalus kasvada koos ettevõttega turuliidriks;
• Vianori-siseseid koolitusi.

Lisainfo

Tööle asumise aeg kokkuleppel.