2023-08-23 14:48:55

Montaazhi jaoskonna juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Montaazhijaoskonnas töötab 5-10 töötajat. Jaoskonna juhataja juhib jaoskonna tööd ning korraldab toodetavate konstruktsioonide ja seadmete komplekteerimise, koostamise ja pakkimise vastavalt tarnetingimustele , töögraafikutele ja eelarvetele. Põhilised seadmed on erinevad konveierid, konveierite osad, erinevad mahutid ja silod , hooldusplatvormid ja muud valmistatavad konstruktsioonid.

Ootused kandidaadile

Hea montaazhijaoskonna juhataja kandidaat on
* hea tehnilise kirjaoskusega ja praktilise töö kogemusega,
* omab tehnilise dokumentatsiooni ja jooniste lugemisoskust ,
* on väga vastutustundlik, nõudlik ja pühendunud oma tööle,
* nõudlik korra ka kvaliteedi suhtes oma jaoskonnas,
* on loomult liider ja omab kuni 10 meeskonna juhtimise võimekust, on meeskonna mängija
* mõistab inglise keelt tehnilisest dokumentatsiooni arusaamise tasemel
* autocadi kasutamine oma töös ei ole probleem

Ettevõte pakub

* stabiilset ja mitmekesist tööd
* karjäärivõimalusi
* enesetäiendamise võimalusi
* töötulemustele vastavat korralikku tasu
* autokompsensatsiooni või ametiautot

Lisainfo

Töö asukoht: Aravete. Ettevõte abistab vajadusel elamispinnaga.