2023-08-23 14:48:55

MEDITSIINIÕDE

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Attendo otsib kahte täistööajaga MEDITSIINIÕDE Attendo Kärsämäki – tervisekeskuse voodiosakonda. Töökoht ja ülesanded Kärsämäki osakond on 2 kohaline. Meditsiiniõed töötavad kolmes vahetuses argipäeviti ja nädalavahetuseti: hommikul kella 7 -15, õhtul kelal 15 -22 ja öösel kella 22 -07. Öövahetuses meditsiiniõde on üksinda, välja arvatud kella 01-04 vahelisel ajal. Osakonnas töötab kokku 5 meditsiiniõde, 2,5 tööpanusega hooldajat ja 0,3 tööpanusega füsioterapeut. Pakume täiskohalist ja pikaajalist töökohta. Soovi korral võimalik läbirääkida ka lühemast tööperioodist - näiteks 2 kuu asendus vms. Voodiosakonnas ravitakse põhiliselt vanureid, kes on tulnud järelhooldusse erinevatest keskhaigla osakondadest, näiteks peale puusaoperatsiooni või muu elektiivse lõikuse järgselt järelhooldusse ja taastusravile. Lisaks on näiteks infektsioonipatsiente, südamepuudulikkuse ja palliatiivse ravi patsiente.

Ootused kandidaadile

Nõutav on õendusalane kõrgharidus ja hea soome keele oskus (B1 tasemel). Loodame leida meie Kärsämäki meeskonda kohusetundlikku ja vastutusvõimelist heade suhtlusoskustega meditsiiniõde. Kasuks tuleb Kuna vajadus tööpanusele on juba alates augustist, siis Valvira loa (sairaanhoitaja pädevus) olemasolu on väga tähtis. Samas pikemas perspektiivis vajadusel oleme avatud ka ilma tööloa olemaoluta kandidaatidele, sel juhul oleme abiks loa taotlemisel ja teeme individuaalse plaani töö alustamise graafikust. Varasem töökogemus Soomes on kasuks kandideerimisel.

Pakume medõdele mitmekülgset tööd ja meeldivat töökeskonda Kärsämäki tervisekeskuses. Töökohal on kaasaegsed töötingimused. Palk, sh töö- ja lisatasud vastavalt Soome seadusandlusele. Attendo poolt on organiseeritud majutus töökoha läheduses. Vajadusel oleme abiks ka ametkondadega suhtlemisel ja Soomes töötamisega seonduvate küsimuste lahendamisel.

Lisainfo

Oodatud on CV eesti, inglise või soome keeles. Kärsämäki Tervishoiuteenuste koduleht: http://terveys.karsamaki.fi/ Kärsämäki on väike looduskaunis vald, elanike arv 2 612. Asukoht Oulust 123 km ja Helsinkist 480km. Tutvu linna kodulehega: https://karsamaki.fi/ • Palume kontakteeruda Anu Nigul, email: anu.nigul(at)attendo.ee või tel. 564 4886