2023-08-23 14:48:55

Automaaler

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Soome tööle kogemustega automaalreid.

Ootused kandidaadile

Eelduseks oleks vähemalt kolme aastane töökogemus ja kohusetunne ning oma ala ja sellega seonduvate protsesside täielik valdamine.
Vajalik ka oskus teha iseseisvalt otsuseid, mis puudutab töö planeerimist ja optimaalsete lahenduste leidmist tööprotsessis.
Kiirus ja kvaliteet on need märksõnad, mis eristavad professionaali amatöörist ja tagavad stabiilse sissetuleku ja pikaajalise töösuhte.

Omalt poolt pakume stabiilset tööd ja sissetulekut ning piisavalt vaba aega. Töö käib vahetustega (kaks nädalat tööl ja kaks vaba). Selline töökorraldus võimaldab enda aega planeerida ja annab suurema vabaduse.

Sisuliselt teeme pool aastat tööd ja pool aastast puhkame ning Eesti mõistes tavapikkusega puhkus on iga kahe nädala järel, mitte paar korda aastas nagu tavaliselt.

Lisainfo

Kui leiad, et see töö ja selline töökorraldus võiks sobida Sulle, siis võta ühendust, et saaksime juba lähemalt rääkida!
Võta ühendust numbril 58119200.