2023-08-23 14:48:55

Minikaravan-haagiste müügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• minikaravan-haagiste müügistrateegia väljatöötamine ja elluviimine kõikidel sihtturgudel
• minikaravan-haagiste sihtturgude analüüs ja hindamine
• kliendibaasi loomine, hoidmine ja arendamine
• minikaravan-haagiste müügi juhtimine ja arendamine
• müügiga seotud praktilised tegevused oma töövaldkonnas

Ootused kandidaadile

• tulemustele orienteeritus
• kesk-eri või kõrgem haridus (soovitavalt tehniline)
• vähemalt 3-aastane aktiivse müügitöö kogemus
• eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas väga heal tasemel
• müügiprotsesside tundmine
• läbirääkimis- ja müügitööoskused
• hea algatusvõime ja eestvedamise oskus
• suurepärane kontaktiloomise oskus
• iseseisvus, otsustus- ja vastutusvõime

• kaasaegset ja mugavat töökeskkonda 2016. a. valminud kontoris
• toetame sportimist, korraldame firmaüritusi, võimaldame lisapuhkusepäevi vastavalt staažile
• pakume arvestatavat soodustust oma toodangu ja firmariiete soetamisel,
• stabiilset tööd (ettevõttel pole võlgnevusi, 4 töötajat on meil töötanud kauem kui 25 aastat, 9 rohkem kui 20 aastat, 33 inimest 10-20 aastat),
• sõbralikku kollektiivi, rahulikku ja asjalikku töökeskkonda.

Lisainfo

Palume kandideerijatelt lisaks CV-le motivatsioonikirja.

Lisainfo:
Kristel Jõgi, telef. 5050488
kristel.jogi(ät)respo.ee

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.