2023-08-23 14:48:55

Transpordilogistika juht/ Менеджер транспортного отдела

CVKeskus.ee klient
От 1000 €/мес Брутто

Описание работы

Представительство компании в скандинавских странах ( из Эстонии ) и развитие новых цепочек транспортных поставок с коллегами из Латвии. Котировки морского фрахта, общение с клиентами, поиск новых клиентов. Общение с Эстонскими департаментами в связи с разрешениями на деятельность и транспортными лицензиями. Оценка конкурентоспособности идей компании для ее развития. Связь с банками, лизинговыми и страховыми компаниями.

Töö kirjeldus: Rahvuvvaheliste vedude korraldamine/ekspedeerimine, logistikaprotsesside planeerimine ja juhtimine, ettevõtte esindamine Skandinaavia riikides Eestist ja uute transpordilahenduste väljatöötamine Läti kolleegidega, klientidega suhtlemine, aktiivne äriklientide otsimine, suhtlemine Eesti ametiga seoses tegevuslubade- ja veolubade saamiseks. Tööülesandeks ka suhtlemine pankadega, liisingu- ja kindlustusettevõttetega.

Требования к кандидату

Знание компьютера: Skype, Map & Guide, Transporeon, Ticontract.
Знание эстонского, английского, русского языков. Приветствуется знание финского, шведского или норвежского. Высшее образование или учеба на последних курсах университета.

Nõudmised kandidaadile:
Eesti, inglise, vene keele oskus nii kõne kui kirjas
Kasuks tuleb ka soome, rootsi, norra keele oskus
Kasuks töökogemus logistika või transpordi valdkonnas
Arvutioskus: Skype, Map & Guide, Transporeon, Ticontract

Фирма предлагает

Ответственную и интересную работу в международном предприятии
Обучение на месте
Долгосрочные и стабильные рабочие отношения
Хорошие рабочие и бытовые условия
Конкурентоспособную зарплату с хорошими возможностями для роста
Возможность работы в месте проживания ( Таллинн, Валга, Пярну )

Ettevõtte pakub:
Esmast väljaõpet
Pikaajalist stabiilset töösuhet
Vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõtte
Konkurentsivõimelist töötasu
Väga häid töö- ja olmetingimusi ( võimalik töötada Tallinnas, Pärnus, Valgas )