2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja Triumph pesupoes Nautica keskuses

CVKeskus.ee klient
Alates 4.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd müüjale Triumph pesu esinduskaupluses. Töötajalt ootame kõrgetasemelist ladusat ja personaalset suhtlemisoskust kliendiga. Müüja töö eesmärgiks on kliendi vajaduste selgitamine ja sobivaima lahenduse pakkumine ning klientide nõustamine kaupade kvaliteedi, hooldamise ja kasutamisvõimaluste osas. Tema tööülesannete hulka kuulub kauba vastuvõtmine, müügiks ettevalmistamine ja müügisaali paigutamine ning kaupluse korrashoid. Samuti arveldamine klientidega nii sularahas kui ka kaardimaksetega.

Ootused kandidaadile

* Kogemus klienditeenindajana (soovitav rõivastega seonduv)
* eesti, vene, inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil oluline!
* korrektne välimus
* sõbralikkus ja teenindusvalmidus
* arvuti kasutamise oskus
* positiivsus ja sõbralikkus
* täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda
* erialast koolitust
* töö graafiku alusel (kauplus avatud 9-20 iga päev)

Lisainfo

Otsime töötajat Nautica keskusesse aadressil Ahtri 9 Tallinn