2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kontori ning avaliku ruumi sisustussalongi asjalikku müügikonsultanti, kellele pakume huvitavat ja mitmekesist tööd 20-aastase ajalooga ettevõttes.

Müügikonsultandi töö ülesanneteks on:
- salongi külastavate klientide vastuvõtmine ja teenindamine, salongikaupade müük
- väljapaneku eest hoolitsemine, kaupade vastuvõtmine
- müüki toetavate tegevuste algatamine ja elluviimine
- salongi ja lao korrashoiu eest hoolitsemine
- kaupade valik ja tellimine
- projektijuhtide abistamine
- suhtlus koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

- inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- vene keele oskus heal tasemel
- kohusetundlik
- aktiivne suhtleja, positiivse ellusuhtumisega
- kasuks tuleb huvi sisekujunduse vastu

- mitmekesist tööd stabiilselt arenevas ettevõttes, mis on aastate jooksul kujunenud hinnatud asjatundjaks sisearhitektuuriga tegelevate otsustajate seas
- stabiilset ja kindlat sissetulekut
- väga häid teadmisi erinevatest mööbliesemetest, valgustitest, materjalidest
- töö käigus võimalust täiendada suhtlus- ja müügioskust
- meeskonna tuge