2023-08-23 14:48:55

Cварщиков, слесарей / keevitaja, keevitaja koostelukksepp

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Фирма в связи с увеличением объёма работ приглашает специалистов: сварщиков, слесарей
Работа в Эстонии, Финляндии

Vajame juurde keevitajat, keevitaja koostelukksepp,
Tööd on pakkuda Eestis, Soomes

Ootused kandidaadile

Требования к кандидатам: пунктуальность, ответственность,
умение работать в коллективе, дисциплинированность.
Другая информация:
полный рабочий день(возможность переработки)
постоянный трудовой договор
предоставление жилья

Vajalik on töötahe, oskus töötada kollektiivis, distsipliin, täpsus ja vastutusvõime.
Kasuks tuleb inglise, soome ja rootsi keelte oskus.

стабильную хорошо оплачиваемую заработную плату, мотивацию и конкурентное вознаграждение. Bозможности обучения, самореализации и развития, современные условия труда.

Firma pakub stabiilset töökohta arenevas ettevõttes ja konkurentsivõimelist tasu,
väljaõpe võimalust, korralikke töötingimusi ja töövahendeid.
Muu informatsioon: täistööaeg, tähtajatu tööleping, kokkuleppeline tööaeg. Eluruum on tööandja poolt.

Lisainfo

Доп. информация по телефону
+37256250006 (на эстонском языке)
+37253552940 (на русском языке)
+37256863633(на русском языке)
CV отправлять на следующий e-mail:dmitribelosapkin(at)gmail.com

Täiendav info. +37256250006 (eesti keeles)
+37253552940 (vene keeles) CV palun saata
mail:dmitribelosapkin(at)gmail.com