2023-08-23 14:48:55

Kaupluse Juhataja Pärnu H&Mi

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

KAUPLUSE JUHATAJA PÄRNU H&Mi

Kas oled valmis oma juhtimisoskusi ja ärivaistu moemaailmas proovile panema?
Leia oma koht kiirelt muutuvas töökeskkonnas, mis on tulvil juhtimist vajavaid töötajaid, nõudlikke kliente ja kõrgele seatud ärilisi eesmärke, mille poole püüelda. Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.

Sinu kohustused

H&M-i kaupluse juhataja tööga kaasneb palju kohustusi, kuid samas ka palju lõbusat. Sinu ülesanneteks on:

•Tagada suurepärane klienditeenindus kõikidel tasanditel.
•Järgida müügieesmärke ja eelarvet, et optimeerida kasumlikkust.
•Tagada, et kõik kaupluse tegevused vastaksid standarditele (rõivaste esitlus, müügiprotsess, kampaaniad, ladustamine ja järeltegevused).
•Värvata, koolitada ja arendada töötajaid nii, et tagad arenemisvõimaluse igaühele oma meeskonnas.
•Tagada, et kõik kontori protseduurid vastaksid standarditele (tööjõu planeerimine, raha käitlemine, mahakandmised, kaubatarned, ohutus ja turvalisus).
•Olla eeskujuks oma meeskonnale ja käituda sellele vastavalt.

Ootused kandidaadile

Sinu oskused

Nagu kõik teised H&M-i töötajad, ootame, et ka Sina oleksid müügile orienteeritud, seltskondlik, avatud ja hea suhtleja ning ambitsioonikas meeskonnaliige täis pealehakkamist ja optimismi. Sinu isikuomaduste hulka kuuluvad:

•Suurepärane algatusvõime ja tulemuslikkusele orienteeritud suhtumine.
•Võime edastada püstitatud ootusi ja informatsiooni oma meeskonnale.
•Oled aus, õiglane, empaatiline ja pühendunud nii ärilisele tegevusele kui ka oma meeskonna heaolule.
•Oled hästi organiseeritud ja võimeline toime tulema suure töökoormusega.
•Omad oskust prioriseerida ja planeerida ette, et tagada efektiivne töökorraldus, personalihõive ning areng.
•Analüütiline ja tagasisidestav hoiak.
•Võime hinnata ja parandada nii iseenda kui ka oma meeskonna tegevusi, et saavutada seatud eesmärgid ja tulemused.
•Positiivne suhtumine ja soov õpetada teisi, õppides ning arenedes ise samaaegselt.
•Heal tasemel inglise keele oskus.

Tööleping on tähtajatu

Ettevõte pakub

Šoppa veelgi vähema eest (personalisoodustusi)
Koolitus ja arenguvõimalused
Põhjalikku väljaõppet

Rohkem infot leiad career.hm.com

Viimane kandideerimispäev: 29.05.2018