2023-08-23 14:48:55

TOOTMISINSENER

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

CNC-lehetöötluspinkidele juhtimisprogrammide koostamine;
Uute toodete seeriatootmisesse juurutamine koostöös tootmisosakonnaga;
Olemasolevate toodete tootmisprotsesside pidev seire ja ülevaatus;
Kasutusel olevate tehnoloogiate täiustamine ja efektiivsuse analüüs;
Tootmise efektiivsust tõstvate abivahendite välja töötamine ja rakendamine;
Erinevate instruktsioonide väljatöötamine, haldamine ja täiendamine;
Töötajate nõustamine ja koolitamine.

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus (soovitavalt mehaanika või tootmistehnika);
Töökogemus tootmisettevõttes, vajalikud on baasteadmised lehtmetalli töötlemisest;
CAD-programmi oskus (soovitavalt Solid Edge);
Iseseisvus, korrektsus ja otsustusvõime tööülesannete täitmisel;
Loov mõtlemine ja tulemusele orienteeritus;
Hea eesti ja inglise keele oskus, vene keel vähemalt algtasemel.

Huvitavat ja mitmekülgset tööd innovaatilises tehnilises keskkonnas;
Isikliku arengu võimalust ja täiendkoolitusi;
Stabiilset ja pikaajalist töösuhet sõbralikus ja toetavas meeskonnas;
Hea töö eest korralikku tasu;
Sporditoetust ja muid ettevõtte soodustusi.

Ettevõte asub Leholas (5 km Keilast), pakume sõiduauto kompensatsiooni.