2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Balti Autoosad AS otsib Narva esindusse uut liiget meeskonda /// Филиал Balti Autoosad AS в Нарве ищет в свою команду нового сотрудника.

Töö kirjeldus: / Описание работы:
- Kaupade vastuvõtt ja ladustamine / Приём и размещение товара на складе
- Klientide tellimuste komplekteerimine / Комплектирование заказов
- Arvete vormistamine / Оформление счетов
- Kaupade väljastamine klientidele / Выдача заказов клиентам
- Lao inventuuri teostamine / Участие в проведении инвентаризаций
- Vajadusel klienditugi / Помощь клиентам в подборе/поиске запчастей

Ootused kandidaadile

- Eelnev kogemus autovaruosade valdkonnas / Опыт работы в сфере продаж автомобильных запчастей
- Kohusetundlikku töösse suhtumist / Добросовестное отношение к работе
- Täpsust ja korrektsust / Точность и корректность в работе
- Soovi omandada uusi oskusi / Желание получать новые навыки
- Töökus / Усердие
- Õppimisvõime / Обучаемость
- Pingetaluvus / Стрессоустойчивость

- Mitmekesist ja pingelist tööd / Разностороннюю и увлекательную работу
- Häid töötingimusi / Хорошие условия труда
- Kindlat töökohta arenevas ettevõttes / Надёжное рабочее место в постоянно развивающейся фирме
- Väljaõpet kohapeal / Обучение на месте
- Püsivat pikaajalist töösuhet / Долговременные трудовые отношения