Magusad töökohad Saue tehases / Сладкие вакансии на фабрике Сауэ

CVKeskus.ee klient
4.2 - 6 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

TOOTMISTÖÖTAJA Sauel asuvas rahvusvahelises pagaritehases

Lantmännen Unibake on Euroopa suuruselt teine pagaritööstus, mille koosseisu kuuluvasse Saue tehasesse otsime seoses liini käivitamisega inimesi neljale positsioonile:

* Liinioperaator-tehnik
* Kaaluja
* Tainategija
* Pakkija

RU

Производственный работник на международном пекарном заводе, расположенном в Сауэ

Описание работы

Lantmännen Unibake является второй по величине в Европе пекарной промышленностью, в состав который входит завод в Сауэ, ищем в связи с запуском линии людей на четыре позиции:

* Оператор линии-техник
* Весовщик
* Изготовитель теста
* Упаковщик​

Lisainfo / Дополнительная информация http://www.sotsiaalsedarhitektid.ee/uudised/magusad-tookohad-sauel

Ootused kandidaadile

* Korrektsus ja kohusetundlikkus
* Oskus töötada meeskonnas
* Eesti keelest aru saamine
* Kehtiv toidukäitleja tervisetõend
* Kuna töö toimub vahetustega, siis valmisolek töötada ka öises vahetuses

“Ennekõike otsime lihtsalt häid inimesi, kellel on tahet töötada meie ettevõttes, et osaleda Euroopa suurima pagaritööstuse ülesehitamises,” ütles ettevõtte personalispetsialist MALL HEINLA.

RU

​* Корректность и обязательность
* Умение работать в команде
* Понимание эстонского языка
* Действующая справка о здоровье обработчика пищевой промышленности
* Так как работа происходит по сменам, тогда готовность работать и в ночные смены

"Прежде всего ищем просто хороших людей, у которых есть желание работать на нашем предприятии, чтобы участвовать в построении самой большой пекарной промышленности в Европе"- сказала специалист по персоналу предприятия МАЛЛЬ ХЕЙНЛА.

Ettevõte pakub

* Stabiilne töö ning kohapealne väljaõpe
* Toetav meeskond ja arenemisvõimalused
* Head olmetingimused uues tootmishoones
* Brutopalk alates 4.20 kuni 6 eurot tunnis
* Palgale lisaks igakuine tulemustasu
* Öötundidel (kell 22:00 – 06:00) tasu +40%
* Tallinnast tellimusvedu tööle ja koju
* Tasuta supp
* Kohapeal tasuta tee ja kohv ning tehase tooted
* Toetatud sportimisvõimalused

RU

* Стабильную работу и обучение на месте
* Поддерживающая команда и возможности для развития
* Хорошие бытовые условия в новом производственном здании
* Зарплата брутто начиная 4.20 до 6 евро в час
* В дополнение к зарплате ежемесячная оплата по результату.
* В ночные часы (22.00-06:00) оплата +40%
* Заказная доставка на работу и домой из Таллинна
* Бесплатный суп
* На месте бесплатные чай и кофе и изделия завода
* Поддерживаемые возможности для спорта