Lihalõikajad ja tootmistöölisi Iirimaa lihakombinaati (ilma keeleoskuseta)

CVKeskus.ee klient
9.55 - 13 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Iirimaa 16 lihakombinaati, kes otsivad oma meeskonda LIHALÕIKAJAID ja TOOTMISTÖÖLISI. Tehased on spetsialiseerunud lamba-, veise-, sealiha töötlemisele.

Ootused kandidaadile

Sobiv LIHALÕIKAJA ja TOOTMISTÖÖLINE:

* Omab Eesti või mõne muu Euroopa Liidu liikmesriigi kodakondsust.
* On füüsiliselt heas vormis.
* Ei pea oskama inglise keelt, sest tehastes on tõlgid, kes oskavad, vene, eesti ja inglise keelt.
* On soovitavalt eelnevalt kokkupuutunud liha lõikamise ja füüsilise tööga.
* On vähemalt 21 aastat vana.

LIHALÕIKAJATE ja TOOTMISTÖÖLISTE tööülesanded on:

* Loomarümpade konditustamine, kus kõige olulisem on saada kätte võimalikult palju puhast liha.
* Tootmisruumide ja tootmisjääkide koristus.
* Laotöö.
* Osaleda kombinaadi tööprotsessides tootmise igas etapis.
* Valmis arenema ja osalema tasuta koolitustel.

Ettevõte pakub

LIHALÕIKAJATELE ja TOOTMISTÖÖLISTELE pakume:

* Tähtajatut töölepingut.
* Garanteeritud täistööaega vähemalt 45 tundi nädalas.
* Päevane tööaeg esmaspäevast reedeni.
* Võimalus teha ületunde.
* Tasuta majutust esimese palgapäevani (kuni 2 nädalat).
* Püsivat majutust majades ja korterites.
* Abi Iirimaal dokumentide vormistamisega.
* Tasuta transporti Iirimaal Dublini lennujaamast majutuseni.
* Igapäevast transporti tehasesse ja tagasi, kui kombinaadi ja majutuse vahel olev distants on ebamõistlikult suur.
* Tasuta abi dokumentide vormistamisel.
* Võimalust elada ja töötada Iirimaal koos teiste eestlastega.

Lisainfo

PALGAINFO:

* Palgapäev olenevalt tehasest, kas iga nädal või iga teine nädal.
* Brutopalk alates 9,55 € kuni 13,00 € tunnis.
* Brutopalk täistööajaga 45 tundi nädalas on alates 1940 € – 2630 € kuus.

LISAINFO:

* Tehaste asukohad on Iirimaal Camolini ja Gorey linnades.
* Lennupiletid Tallinnast Dublinisse ei kompenseerita. Otselende korraldab Ryanair hinnaga alates 29 €.
* Tööleasumiseks on vajalik võtta kaasa vähemalt 200 € toiduraha.
* Majutuse hind üksinda toas on ca 350 € kuu, mis sisaldab kõike.
* Tegemist on rutiinse, kuid füüsilise tööga. Peab arvestama, et kandidaadid peavad olema füüsiliselt heas vormis.
* Kandideerima on oodatud naised ja mehed.

Video tööst kombinaadis, lisainfo ja vastused küsimustele: http://www.freshjob.ee/toootsijale/toopakkumised/lihaloikajad-ja-tootmistoolisi-iirimaa-lihakombinaatidesse/