2023-08-23 14:48:55

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
900 - 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on ladude ja inventari igapäevase toimimise ja arvepidamise tagamine. Süsteemse laomajanduse arendamine.
Saabuvate ja välja saadetavate kaupade arvestus, seotud dokumentatsiooni korraldamine. Kaupade paigutamise põhimõtete juurutamine ja tagamine.
Kaupade inventeerimine. Planeerib korralisi, erakorralisi ja jooksvaid inventuure kooskõlas inventeerimise üldiste juhistega.
Kaupade kvaliteedi kontroll kaupade saabumisel ja käsitlemisel (vastavalt ettevõttes kehtivatele kvaliteedinõuetele)
Ebakorrektsete laosaldode juurpõhjuste selgitamises osalemine ja korrigeerivate tegevuste tagamine
Planeeritud ja tegeliku ressursi kasutuse analüüs, korrigeerivate tegevuste rakendamine
Laotööde vajalikus mahus teostamine.
Tööga seotud laod on kala ja mereandide jahutuslaod ja külmladu.

Ootused kandidaadile

Iseseisvus, organiseerimisvõime, täpsus, püsivus, vastutustunne, kohusetunne ja oskus eristada olulisi tegevusi ebaolulistest.
Laojuhataja on keskastme võtmeisik ja osaleb taktikaliste otsuste tegemisel.
Tõstukijuhtimise oskus ja õigused.
Kasuks tuleb erialane haridus ja valdkonnas töötamise kogemus.
Hea, kui valdab eesti ja vene keelt lihtsal suhtlustasandil.

Head väljakutset laoprotsesside süstematiseerimisel, edasisel arendamisel.
Pakume oma kollektiivile soodustust Pärnu Kalamajaka grupis ja kohvikus.
Tööd sõbralikus ja aktiivses meeskonnas, töökate ja toredate meeskonnaliikmete keskel.
Me omame kompetentse keerulistes ja kiiret reageerimist vajavates olukordades. See kasvatab teis alati oskusi, mis ei aegu tööturul kunagi!