Tööpakkumise number

534470

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine hotelli vastuvõtuletis; külastajate sisse- ja väljaregistreerimine;
arvelduste teostamine;
jooksvate kliendiprobleemide lahendamine;
lisateenuste ja -toodete müük;
hotelli üldtelefonile ja e-postile vastamine;
on-line broneeringusüsteemide haldamine;
info jagamine ja teadete edastamine.

Nõudmised kandidaadile

Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;

kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil;
hea pingetaluvus ja konstruktiivsus probleemide lahendamisel;
viisakas klienditeeninduse ja telefonisuhtluse oskus;
valmisolek meeskonnatööks;
kohusetundlikkus ja täpsus;
valmisolek töötada ka öisel aja ja nädalavahetustel.

Omalt poolt pakume püsivat ja vaheldusrikast tööd hubases ja väikses hotellis;
kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ja pikaealises ettevõttes;
erialast väljaõpet ja koolitust ettevõtte poolt;
sõbralikku kollektiivi;
konkurentsivõimelist töötasu;
paindlikku graafikut.

Lisainfo

Töötamine nii päevases kui öiseses vahetuses, vastavalt graafikule.
Samas ootame ka kandideerima kanditaate, kes sooviks töötada ainult öises vahetuses.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
11. mai 2018
Soovin kandideerida

Hotelli administraator

HANSAHOTELL - TARTU OÜ

Hansahotell on tegutsenud alates 2003. aastast. Tegemist on hubase ja omanäolise sisekujundusega butiikhotelliga, mis on ainulaadne Tartu linnas.Hotelli lisaväärtuseks on suur ja õiterohke sisehoov, kus toimub suviti palju kontserte ja etendusi.

Vaatan ettevõtte profiili