2023-08-23 14:48:55

Hotelli administraator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne ja sõbralik teenindamine hotelli vastuvõtuletis; külastajate sisse- ja väljaregistreerimine;
arvelduste teostamine;
jooksvate kliendiprobleemide lahendamine;
lisateenuste ja -toodete müük;
hotelli üldtelefonile ja e-postile vastamine;
online broneeringute süsteemide haldamine;
info jagamine ja teadete edastamine.

Ootused kandidaadile

Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;

kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil;
hea pingetaluvus ja konstruktiivsus probleemide lahendamisel;
viisakas klienditeeninduse ja telefonisuhtluse oskus;
valmisolek meeskonnatööks;
kohusetundlikkus ja täpsus;
valmisolek töötada ka öisel aja ja nädalavahetustel.

Omalt poolt pakume püsivat ja vaheldusrikast tööd hubases ja väikses hotellis;
kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ja pikaealises ettevõttes;
erialast väljaõpet ja koolitust ettevõtte poolt;
sõbralikku kollektiivi;
konkurentsivõimelist töötasu;
paindlikku graafikut.

Lisainfo

Töötamine nii päevases kui öiseses vahetuses, vastavalt graafikule.
Samas ootame ka kandideerima kanditaate, kes sooviks töötada ainult öises vahetuses.