2023-08-23 14:48:55

Transporttööline/транспортный работник (Jüri)

CVKeskus.ee klient
Alates 5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Võtame Jüris asuvasse metalltoodete tehasesse tööle transporttöölise. Tema peamised ülesanded on tõstukiga ja roklaga pooltoodangu/materjali aluste liikumise koordineerimine, valmistoodangu aluste väljastamine.

На завод металлических изделий в Юри требуется транспортный работник. Основными обязанностями являются координация движения на производстве поддонов c полуготовой продукцией/материалом на погрузчике и электророкле, вывоз готовой продукции.

Ootused kandidaadile

- Tehniline taiplikus;
- Füüsiline vastupidavus
- Tõstuki juhtimise kogemus
- Vene keele oskus.

- Техническая четкость;
- Физическая выносливость
- Опыт вождения погрузчиком.

Sind ootavad abivalmid kolleegid, kellega on meeldiv koos töötada. Töö on 1 vahetuses 07:15-15:45 argipäeviti. Pakume sportimissoodustust, palgakokkulepetest kinnipidamist, tasuta vormiriietust sh jalanõud, stabiilset töökohta - meie tooted tagavad pikaajalised kliendisuhted, mis tagavad meie töötajatele pikaajalise ja kindla sissetuleku, bussitransporti Tallinn - Jüri - Tallinn.

Тебя ждут внимательные и отзывчивые коллеги, с которыми приятно работать. Работа в 1 смену 07:15-15:45 по рабочим дням. Cоблюдаем договоренности об оплате.
Предлагаем бесплатную рабочую форму и обувь, льготу на спорт, стабильное место работы - наши изделия обеспечивают долгосрочные отношения с клиентами, которые обеспечивают долгосрочный и стабильный доход для наших сотрудников, транспорт Tallinn - Jüri - Tallinn.

Lisainfo

Kasuks tuleb analoogne töökogemus sarnasel ametikohal.

Пригодится аналогичный опыт на похожей должности.