2023-08-23 14:48:55

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
2000 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses etevõtte laienemisega,otsitakse bussijuhte Helsingisse ja Lahtisse. Enamasti on tegemist Soome Sotsiaalameti poolt tellitud vanade ja puuetega inimeste tellimusvedudega. Tellimused tulevad autos olevasse telefoni, võtate inimese peale ja viite sihtkohta. Tellimuses on kirjas kõik sõiduks vajalikud andmed- mõlemad aadressid ja kliendi telefoni numbrid. Vahel ka mingi eriline informatsioon. Kliente on noori ja vanu, üksi ja mitmekesi, kõndivaid ja ratastoolis. Tegemist lihtsalt transpordiga, pole vaja ei meditsiini, ega sotsiaalala haridust.
Lahtis on tegemist KELA sõitudega.
Ka pakutakse tööd mõlemas linnas taksojuhile. Eelistan ikkagi bussijuhi lubasid omavaid juhte.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
digikaart
ametikoolitust
soome keele oskust suhtlustasandil (A2 tasemel)
oskust navigaatorit kasutada
Kasuks tuleb:
olemasolev Soome taksojuhi luba ükskõik mis piirkonnas. Elukoha võimalus kummaski linnas.

Ettevõte pakub

Pakume:
- mitmekesist tööd
- vajalik lisakoolitus
- konkurentsivõimeline palk