2023-08-23 14:48:55

Ehitustööline

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Mitmesugused hoonesisesed ehitustööd - siseseinte paigaldus, seinte mahamärkimine, kipsikarkasside paigaldus, puitkarkasside paigaldus, puitmaterjalist plaatide lõikamine ja paigaldus. Töötajate käsutuses on korralik tehnika: Mafell saed, Makita trellid-saed-laserid, tööriistaga seotud tolmuimejad, kruvi- ja naelapüssid, mitmesugused erinevad käsitööriistad. Lisaks kasutame Flextos Supercut tööpinki kipsidetailide tootmiseks. Tööaeg üldjuhul 8-9 tundi päevas, kriitilistel aegadel peab olema valmis väga pikkadeks tööpäevadeks.

Ootused kandidaadile

Hea füüsiline vorm ja vastupidavus, tehniline taiplikkus, oskustööks vajalikud omadused (täpsus, hoolikus ja vastutustundlikkus; valmisolek töötamiseks nädalavahetustel ja pärast kella 17.00.

Korralikule, nupukale ja kõrge kvaliteeditasemega töömehele pakume väärilist tööd. Meil on mitmeastmeline töötasu süsteem, millele lisandub tulemustasu eduka ehitusprojekti eest. Meil on pikk teostatavate ehitus- ja montaažitööde nimekiri, mille seast saame valida töötajale sobivaima. Ehitusobjektidel on meil boonuste süsteem.