2023-08-23 14:48:55

PEREABILINE/LAPSEHOIDJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma neljaliikmelisele perele sõbralikku ja sooja pereabilist, kes aitab perevanemaid igapäeva pereelu korraldamisel sh söögitegemisel, pesu pesemisel, kodu korrashoiul jmt. Lisaks aitab emal hoida pere kaksikutest pesamunasid, kes said just 9 kuuseks.

Ootused kandidaadile

Pereabilise töö eeldab pühendumist, küpsust ja paindlikkust, väga head suhtlemisoskust, iseseisvust ja suurepärast läbisaamist lastega.
Kandidaadilt ootame valmisolekut pikaajaliseks töösuhteks, iseseisvust, ausust, abivalmidust ja väga head eesti keele oskust. Lisaks soovi lastega tegeleda ja mängida. Kasuks tuleb pedagoogiline haridus ning varasem töökogemus lastega. Elame Järve Selverist 5 km kaugusel ehk ilmselt oleks meie juurde mugav liigelda autoga aga saab ka bussiga.

Omalt poolt pakume täistööajaga tööd (soovi korral ka paindliku töögraafikut), head palka, avatud külmutuskappi (ehk süüa) ja muidugi imetoredat ja kordumatut seltskonda.

NB! Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirjaga.