2023-08-23 14:48:55

Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Töösuhete alase dokumentatsiooni koostamine ja haldamine;
• personaliarvestuse pidamine;
• juhtide, valla hallatavate asutuste ja töötajate nõustamine;
• töötervishoiu- ja tööohutusalane tegevus;
• osalemine erinevates personalitööga seotud projektides ja tegevustes.

Ootused kandidaadile

• kõrgharidus, eelistatult personalijuhtimise, psühholoogia või õigusteaduse valdkonnas;
• vähemalt 2-aastane personalitöö kogemus;
• eeskujulik eestikeelne suuline ja kirjalik väljendusoskus;
• Sa oled iseseisev ja usaldusväärne meeskonnamängija, avatud ja empaatiline suhtleja, kellele ei ole võõras korrektsus ja vastutus;
• arvutioskus tavakasutaja tasemel;
• analüütiline mõtlemisoskus;
• B kategooria juhilubade olemasolu.

Omaltpoolt pakume stabiilset tööd ja palka, meeldivat ja toetavat meeskonda, puhkust 35 kalendripäeva aastas ja meeleolukaid ühisüritusi.

Lisainfo

Kui eelnev äratas Sinus huvi, saada enda CV, kõrgharidust tõendava diplomi koopia ja essee teemal „Personalispetsialisti roll kohalikus omavalitsuses“ hiljemalt 04.05.2018 aadressil info(ätt)rae.ee märksõnaga „Personalispetsialisti konkurss".