2023-08-23 14:48:55

Pulbervärvija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Valmistame igapäevaselt metallist omatooteid ja pakume mitmekülgset tootmisteenust. Töötleme alumiiniumit, roostevaba terast ja süsinikterast. Ettevõttes on kasutusel väga kaasaegne tehnoloogia.
Kandidaadi tööülesanneteks on detailide ettevalmistamine värvimiseks (puhastamine ja siinidele riputamine), detailide katmine pulbervärvimise meetodil, detailide järelkuumutamine ahjus, kvaliteedi kontrollimine, värvitud detailide maha võtmine siinidelt ja ladustamine, tööde raporteerimine ERP süsteemis. Otsime oma nooruslikku kollektiivi heal tasemel pulbervärvijat.

Ootused kandidaadile

• Eelnev töökogemus pulbervärvijana või vedelvärvijana
• Töökus ja pingetaluvus
• Tehniline taip
• Praktiline töökogemus
• Meeskonnatöö oskus
• Ausus, täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja lojaalsus tööandjale
• Hea eesti keele oskus
• Töö toimub kahes vahetuses

Ettevõte pakub

• Korralikke töövahendeid
• Tööriietust ja -jalatseid
• Täiendavat väljaõpet kohapeal
• Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
• Kaasaegseid töötingimusi ja arenguvõimalust
• Toetavat nooruslikku meeskonda
• Õppimis- ja arenguvõimalusi ettevõtte sees
• Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Soovime leida lojaalse töötaja Tartust või selle lähiümbrusest.
Kandideerimiseks vajaliku CV ja lühikirjelduse varasematest kogemustest palume saata läbi CV Keskuse portaali.