2023-08-23 14:48:55

Lukksepp-keevitaja

CVKeskus.ee klient
14 - 15 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Akaa piirkonda (u. 150 km kaugusel Helsingist) Soome tööle

Lukksepp-keevitajat

Otsime tugeva kogemusega lukksepa-keevitajat. Kliendiettevõte valmistab alltöövõtuna erinevaid metallist seadmete osasid ja konstruktsioone. Materjalid ja materjalide paksused erinevad, aga valmis detailide suurused on vahemikus 1 000 – 10 000 kg. Lisaks keevitamisele hõlmab töö toodete esialgsed koostamist ja kokkupaneku töid.

Keevitussertifikaati ei nõuta, aga oskused peavad olema tasemel, mis võimaldab sertifikaati kohapeal sooritada. Tegemist on üksik eksemplaride keevitamisega ja kuna töid teostatakse jooniste alusel on heal tasemel jooniste lugemise oskus on tööks vajalik.

Soome või inglise keelt tuleb vallata tasemel, mis võimaldab tööde juhatusega suhtlemist.

Tööd tehakse kahes vahetuses.

Tööd alustatakse tähtajalise töölepinguga, ning sobivusel on võimalus saada hiljem alaline tööpakkumine otse meie kliendi alluvusest.

Pakume erinevaid majutusvõimalusi vastavalt töö alustamisel vabana olevatest korteritest.
1) u 1,5 km kaugusel töökohast kahetoalised korterid hinnaga 460 €+vesi
või
2) 12-15 km kaugusel, 1 toaline korter orienteeruvalt 350 €/kuus
sellisel juhul vajalik juhiluba ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Ootused kandidaadile

- ametlikku töökogemust analoogsest keevitamistööst (täidistraadiga), vähemalt kolm aastad
- jooniste lugemise oskus heal tasemel
- tööstusliku tõstuki kasutamise kogemused detailide keeramisel ja koostamisel
- soome või inglise keele oskus vajalikul suhtlustasandil
- EU – kodakondsus või mitte EU kodanikel tööluba Soomes töötamiseks

Kasuks tuleb:
- kehtivad keevitussertifikaadid (136 või 137 plaadile ja materjalipaksus üle 5 mm)
- torukeevituse oskus ja sertifikaadid
- painutuspingi kasutamise oskus
- juhiload ja auto kasutamise võimalus
- valmidus töötada summeeritud tööajaarvestusega
- kehtiva Soome „verokortti“ omamine
- työturvallisuuskortti ja tulityökortti olemasolu

- aitame vajadusel vajalike ametnike juures registreerimisel
- aitame vajadusel sobiva majutuse leidmisel
- parimatele töötajatele pakutakse võimalust saada alalist tööd ettevõte alluvuses

Lisainfo

Veenduge kindlasti selles, et avaldusest tuleb välja Teie vastavus esitatud nõuetele! Lisaks palume avaldusele märkida ka palgasoov.

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles. Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust ja lepitakse kokku vestluse aeg.

Lisainformatsiooni palume küsida kirjalikult elektronposti teel (kontaktandmed leiate meie koduleheküljelt) peale avalduse saatmist.

Võimalusel palume, et täidaksite avalduse otse meie koduleheküljel.