2023-08-23 14:48:55

Küünetehnik

CVKeskus.ee klient
500 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega otsime oma kollektiivi küünetehnikut. Otsime inimest, kes on läbinud vähemalt küünetehniku baaskursuse, tunneb huvi antud valdkonna vastu ning soovib jõuda oma ala tippude hulka.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kanditeerima kui:

- Sa tunned huvi ilumaailmas toimuva vastu
- Oled sõbralik, täpne ja kannatlik
- Räägid raskusteta eesti keelt suhtlustasandil
- Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandi
- Soovid areneda ja kasvada koos ettevõttega
- Oled läbinud vähemalt küünetehniku baaskursuse

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- Toredat ja toetavat kollektiivi
- Vajadusel koolitusi, et püsida alati konkurentsis ning olla kursis trendidega
- Paindliku tööaega ja töötasu vastavalt tulemustele
- Vajalikke töövahendeid ja materjale
- Võimalust kujundada enda töökoht
- Võimalust kaasa lüüa ja rääkida salongi arengus

Lisainfo

Meie salong asub Nõmmel, väga soodsas kohas, kus on tasuta parkimine otse ukse ees.