2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant ÜLEMISTE H&Mi - 4,80 €/tunnis

CVKeskus.ee klient
Alates 4.8 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime H&M-i Ülemiste kauplusesse müügikonsultante

Kas oled valmis kliendile orienteeritud ja tegevustest tulvil karjääriks meie ettevõtte südames?

Leia oma koht kiirelt muutuvas globaalses moekeskkonnas, kus just Sina lood parima ostlemiskogemuse suurepärase klienditeeninduse näol.
Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus, kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.

Palju põnevat leiad career.hm.com

Ootused kandidaadile

Kandideeri meile kui oled vähemalt 18 aastane, ambitisoonikas ja positiivse ellusuhtumisega!

Eelnev töökogemus ei ole oluline - pakume väljaõpet kaupluses.

Ettevõte pakub

Tunnipalka alates 4,80 € (bruto)
Šoppa veelgi vähema eest (personalisoodustusi)
Koolitus ja arenguvõimalused
Põhjalikku väljaõppet
Täis- ja osalisttööaega
Tähtajatut lepingut

Kliki oma sooviavaldus teele kohe - kandidaate hakkame intervjueerima jooksvalt ning sobivate inimeste leidmisel lõpetame otsinugud.