2023-08-23 14:48:55

Ekspordi projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sul on teotahet ja sulle meeldib suhtlemine.
Suudad iseseisvalt toimetada, oma aega ja tegevusi planeerida.
Suudad mõista kliendi soove/vajadusi ning leida neile sobivaima lahenduse.
Tuled toime ka kõige nõudlikuma kliendiga näidates oma professionaalset taset.
Tunned ehitusvaldkonda ja suudad leida lahenduse igale tekkinud olukorrale.
Orienteerud numbrites ning suudad koostada enda tööd puudutavat aruandlust.
Kui jah, siis Kinema projektijuhi ametikoht on just Sinule.

Ootused kandidaadile

Omad projektijuhtimise kogemust ehitusvaldkonnas.
Valdad vabalt soome keelt nii kirjas kui kõnes.
Kasuks tuleb, kui oskad rääkida ja kirjutada oma naabritele vene ja inglise keeles.
Sul on vähemalt keskharidus. Soovitavalt valdkonda puudutav kõrgharidus.
Hindad kõrgelt suhtluskvaliteeti klientide ning kolleegidega.
Pead oluliseks kokkuleppeid ning tähtaegu.
Pingelistes olukordadega toimetulek on Sinu jaoks tavapärane.

Pakume Sinule kaasaegseid töötingimusi, milles on paindlikkust ja usaldust.
Õpetame ja anname kõik vajaliku, et Sinu töö saaks parimal viisil tehtud.
Igapäevaselt abistavaid ja toetavaid töökaaslasi.
Meeleolukaid ühisüritusi ja tervist toetavaid hüvesid.
Tulemusel baseeruvat motiveerivat töötasu ja ametiautot.