2023-08-23 14:48:55

Pagar/kondiiter

CVKeskus.ee klient
800 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Hotell Villa Ammende Pärnus kutsub oma meeskonda täiendama tublit PAGAR/KONDIITRIT.
Kui sa leiad, et Sinu hing ja tahe kuuluvad vastupandamatult imemaitsvate kookide, tortide ja küpsetiste valmistamisele ja soovid anda oma panuse Villa Ammende klientide maitsemeele teenindamisele, siis just SIND me otsimegi...
Peamisteks tööülesanneteks on maitsvate ning kvaliteetsete pagari-
ja kondiitritoodete valmistamine, retseptide koostamine, uute toodete väljatöötamine koostöös peakokaga. Tööajad ja hommikused tõusmised graafiku alusel, mille võid paika panna ise. Peaasi, et töö tehtud ja koogid maitsvad.

Anname vabad käed, loomaks oma maitsvat magusamaailma

Ootused kandidaadile

Meie ootame Sinult:
- suurepärast maitsemeelt
- hullumeelseid ideid ja nende elluviimist
- töökogemust pagar - kondiitrina
- sõbralikkust ja abivalmidust
- alati ausust ja täpsust
- head pingetaluvust

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- vastutusrikast tööd
- häid töötingimusi kaasaegses köögis kaunis ajaloolises hotellis
- täiendavat väljaõpet ja koolitusi oma ala tippude käe all
- toredaid motiveeritud töökaaslasi, kes alati on Sinu jaoks olemas
- korralikku palka vastavalt kogemustele ja tulemustele