2023-08-23 14:48:55

CE Autojuht Soome

CVKeskus.ee klient
13.5 - 16 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd asjalikule ja ausale autojuhile, kellel on CE kategooria autojuhiload.
Oodatud ka värskelt CE-kat juhiload omandanud noortele, kellel puudub varasem töökogemus, aga on tahtmist ja õppimissoovi saada oma ala professionaaliks.

Töö on graafiku alusel, 2 nädalat tööl ja nädal vaba.
Tsükkel seisneb nädal päeval 10.30-01.00 ja nädal öösel 20.30-11:00

Tööle saab asuda alates 01.04.18

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame Soome keele oskust suhtlustasandil.
ADR-i(ei ole esmatähtis)
Digikaardi ja kutsetunnistuse olemasolu,
Lojaalsust, kohusetundlikkust, füüsilise koormuse taluvust ja karskeid eluviise!

Ettevõte pakub

Tunnitasu tehtud töö eest, alates 110€/päev.
Stabiilset aastaringset tööd poolhaakega, kärudeks kapid.
Pikaajalist töösuhet.
Elamist ettevõtte poolt Tamperes.

Lisainfo

Kasuks tuleb isikliku sõiduauto olemasolu.
Küsimuste korral kirjutage arspecialou(at)gmail.com