2023-08-23 14:48:55

Eripedagoog ja psühholoog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kostivere Kool ootab oma meeskonda alates 2018/2019
ERIPEDAGOOGI 1,0 ametikohaga, kelle tööülesanneteks on õpilase arengu- ja õpioskuste taseme kindlaks tegemine ja tema arengut mõjutavate tegurite ning õpivajaduste välja selgitamine, õpetajate juhendamine ja nõustamine õpilase õppe planeerimisel ja läbiviimisel; õpiabirühma- või individuaaltundide ettevalmistamine ja läbiviimine koolis ja
PSÜHHOLOOGI 0,2 ametikohaga

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on kvalifikatsiooninõuetele vasta haridus, oled positiivse ellusuhtumisega, koostöövõimega ja hea digivahendite kasutamise oskusega;

Ettevõte pakub

Meie pakume võimalust end teostada, arendada ja koolitada;
toredat meeskonda ning häid töötingimusi.

Lisainfo

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palun saata hiljemalt 31. maiks 2018 aadressil Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa või e-posti aadressil.